Portofol i vogël me printe, Parfois

SKU: 203181_NV

Portofol i vogël me printe, Parfois

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël me printe, Parfois. Përmasat: 9x7x1cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë