Portofol i vogël me zinxhir, Parfois

SKU: 199387_LK

Portofol i vogël me zinxhir.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël me zinxhir. Përmasat: 14.4×10.8×5.1cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë