Portofol i vogël, Parfois

1190L

SKU: 196208_YL

Portofol i vogël efekt lëkurë, mbyllje me buton

s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël efekt lëkurë, mbyllje me buton, me një xhep për mbajtjen e monedhave dhe me përmasa 9x7x2cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë