Portofol i vogël, Parfois

2790L

SKU: 200887_DB

Portofol i vogël, Parfois

s
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël praktik, me disa ndarje dhe xhepa. Përmasat: 14x9x2cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë