Portofol i vogël, Parfois

2290L

SKU: 205628_LB

Portofol i vogël, për karta dhe monedha.

s
Bojëqiell
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël, për karta dhe monedha.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë