Portofol kamoshi Parfois

2163L

SKU: 187005

Portofol me zinxhir që paloset

xl
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me teksturë kamoshi, mbyllje me zinxhir dhe me disa hapje për mbajtje kartash. 60% Poliester, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë