Portofol kartash Carpisa

840L

SKU: AP987006441

Portofol kartash me printe florale

2X12X8
E bardhë/Shumëngjyrëshe
Rozë/Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol kartash me zinxhir dhe me disa xhepa kartash të brendshme, dizajn me printe florale. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë