Portofol kartash me buton Mango

1032L

SKU: 17070141

Portofol kartash em efekt lëkure krokodili

99
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol kartash me disa xhepa, mbyllje me buton dhe dizajn me efekt lëkure krokodili. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë