Portofol kartash me printe Parfois

SKU: 187509

Portofol kartash me printe gjethesh dhe një xhep monedhash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol kartash me printe gjethesh, me disa xhepa kartash dhe një xhep monedhash me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë