Portofol kartash Parfois

1490L

SKU: 187954

Portofol kartash me tegela dhe një xhep monedhash

m
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol kartash me tegela diagonalë dhe me një xhep monedhash që mbyllet me buton. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë