Portofol kartash, Parfois

SKU: 170965_RG

Portofol i vogël për mbajtjen e kartave, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël për mbajtjen e kartave, efekt lëkurë me përmasa 13x2x8cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë