Portofol kartash Parfois

SKU: 174154_BK

Portofol për mbajtjen e kartave me një xhep të jashtëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol për mbajtjen e kartave me një xhep të jashtëm me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit