Portofol kartash, Parfois

1190L

SKU: 196212_PK

Portofol efekt lëkurë i përshtatshëm për mbajtjen e kartave

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë i përshtatshëm për mbajtjen e kartave , me një xhep për monedhat dhe me përmasa 15x10x1cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë