Portofol kartash, Parfois

2290L

SKU: 196614_BL

Portofol i vogël për mbajtjen e kartave, efekt lëkurë

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël për mbajtjen e kartave, efekt lëkurë, me printe shumëngjyrëshe dhe përmasa 16x9x2cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë