Portofol kartash, Parfois

2790L

SKU: 196819_LL

Portofol kartash efekt lëkurë me rrip zinxhiri dhe mbyllje me buton

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol kartash efekt lëkurë me rrip zinxhiri dhe mbyllje me buton, me përmasa 11x9x3cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë