Portofol kartash Parfois

SKU: 185107

Portofol kartash me teksturë lëkure reliev

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol kartash me dy tonalitete kontrastuese, me disa hapje për mbajtje kartash, një xhep me zinxhir dhe një xhep me buton për monedha. 60% Poliester, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë