Portofol lëkure, Carpisa

SKU: PDA72003442

Portofol I palosshëm lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol I palosshëm lëkure, me përmasa 3x16x10cm. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë