Portofol lëkurë krokodili Mango

SKU: 87051014

Portofol lëkurë krokodili

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Portofol efekte lëkurë krokodili, me lojo, me zinxhire te siperm, me xhepe te brendshem dhe me shume xhepa funksional. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA