Portofol lëkure Mango

1113L

SKU: 87094052

Portofol lëkure me logo

99
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me efekt lëkure gjarpri me disa hapje për mbajtje kartash dhe mbyllje me zinxhir, detaj logo. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA