Portofol, Mango

SKU: 27055768

Portofol efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir, me përmasa 14x9x2. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë