Portofol me dy pjesë që palosen Parfois

2790L

SKU: 188326

Portofol me një xhep me zinxhir dhe një dorezë për mbajtje praktike në dorë

l
Bezhë
E kuqerremte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me dy pjesë që palosen dhe mbyllen me buton, me një xhep me zinxhir dhe disa xhepa kartash, me një dorezë për mbajtje praktike në dorë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë