Portofol me dy tonalitete Parfois

1590L

SKU: 190970_EC

Portofol i madh, efekt lëkurë, me dy tonalitete

l
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol i madh, efekt lëkurë, me dy tonalitete, me mbyllje me buton dhe me një xhep me zinxhir. 60% Poliuteran 40% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë