Portofol me efekt lëkure Parfois

2290L

SKU: 187458

Portofol me dy pjesë që palosen dhe mbyllen me buton

s
E kuqerremte
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me dy pjesë që palosen dhe mbyllen me buton, me teksturë lëkure. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë