Portofol me efekt lëkure Parfois

3090L

SKU: 176082

Portofol me një xhep me zinxhir dhe një xhep të jashtëm

xl
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me një xhep me zinxhir dhe një xhep të jashtëm që paloset, dizajn me efekt lëkure reliev. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë