Portofol me logo Carpisa

SKU: PD932601W20

Portofol me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol I palosshem pjese e linjes me zinxhir te siperm dhe me hapesira shumefunksionale per karta, kartemonedha dhe monedha,Poliuretan 100 %,0X19X10

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit