Portofol me rrip Parfois

SKU: 180618

Portofol që paloset dhe mbyllet me buton

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me pjesë që palosen dhe mbyllen me buton, me një mbajtëse dore, me xhep monedhash me zinxhir dhe me xhepa për mbajtje kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit