Portofol me mbajtëse dore Parfois

2163L

SKU: 183906

Portofol me teksturë të lëmuar dhe tegela

l
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me mbyllje me butona, një xhep me zinxhir për monedhat dhe mbajtëse dore. Dizajn me teksturë të lëmuar dhe tegela të qepur. 60% Poliester, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë