Portofol me motiv zemër Carpisa

1400L

SKU: PD952805441

Portofol me mbyllje buton

3X16X9
E kuqe
E zeze
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me motiv zemër, mbyllje me buton dhe me disa hapje për mbajtje kartash, monedhash dhe kartmonedhash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë