Portofol me pjesë të thurur Parfois

SKU: 186628

Portofol me pjesë të thurur në forma kuadratash me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol që mbyllet me buton magnetik, me disa xhepa për mbajtje kartash e xhepa monedhash; dizajn me një pjesë të thurur në formë kuadratash me dy tonaltete. 60% Poliuretan, 25% Poliester, 15% Polipropilen

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë