Portofol me printe florale Carpisa

1960L

SKU: PD987002441

Portofol me zinxhir dhe me dy xhepa të brendshëm

2X20X10
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me printe florale, mbyllje me zinxhir, me dy xhepa monedhash me zinxhir dhe disa xhepa kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë