Portofol me printe gjeometrike Carpisa

1960L

SKU: PD982801441

Portofol me printe, mbyllje me zinxhir, dy xhepa të brendshëm

2X19X10
blu
E zeze
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me printe gjeometrike, mebyllje me zinxhir dhe me dy xhepa të brendshëm me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë