Portofol me printe gjethesh Parfois

SKU: 187506

Portofol me zinxhir dhe me printe gjethesh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me printe gjethesh, mbyllje me zinxhir, me një xhep monedhash me zinxhir dhe disa xhepa kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë