Portofol me printe me dy tonalitete Carpisa

1960L

SKU: PD983109441

Portofol me dy pjesë të ndara

3X13X9
E verdhe
E zeze
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Portofol me printe me dy tonalitete dhe me dy pjesë: një pjesë që mbyllet me kalues metalik dhe një pjesë të jashtme që mbyllet me buton. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë