Portofol me printe mozaik Parfois

2290L

SKU: 187126

Portofol që paloset me printe të fabrikuara

s
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol që paloset dhe mbyllet me mbyllës metalik, me një xhep monedhash me zinxhir dhe disa xhepa kartash; dizajn me printe të fabrikuara me efekt mozaik. 40% Pambuk, 40% Poliester, 20% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë