Portofol me printe, Parfois

SKU: 203175_NV

Portofol me printe, me hapësirë të posaçme për kartat.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me printe, me hapësirë të posaçme për kartat. Përmasat: 6x7x4cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë