Portofol me printe Parfois

2790L

SKU: 189614

Portofol me printe vijash horizontale

m
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me printe vijash horizontale, me dy pjesë të palosshme me zinxhir dhe dy pjese të çilat mbyllen me zinxhir ,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë