Portofol I vogël Parfois

SKU: 189618

Portofol efekt lëkurë me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol efekt lëkurë me du tonalitete, mbyllje me zinxhir, dhe me një xhep të jashtëm me mbyllje me buton100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë