Portofol me printe Parfois

SKU: 187440

Portofol me printe florale, I palosshëm, mbyllje me buton

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me printe florale, I palosshëm, byllje me buton dhe xhep të brendshëm me zinxhir,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë