Portofol me printe Parfois

SKU: 194120_PK

Portofol i palosshëm me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i palosshëm me printe florale, efekt lëkurë, me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit