Portofol me printe Parfois

SKU: 195063_CA

Portofol me printe shumëngjyrëshe, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me printe shumëngjyrëshe, efekt lëkurë, me një xhep me zinxhir dhe mbyllje me buton. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë