Portofol me printe, Parfois

1190L

SKU: 194517_EC

Portofol efekt lëkurë me printe florale dhe mbyllje me zinxhir

s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol efekt lëkurë me printe florale dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 14x9x1cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë