Portofol me printe zemra, Parfois

SKU: 205545_RD

Portofol me printe zemra, me disa xhepa dhe ndarje. Përmasat: 18x4x9cm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me printe zemra, me disa xhepa dhe ndarje. Përmasat: 18x4x9cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë