Portofol me tegela Carpisa

1800L

SKU: PD966001W20

Portofol me dy xhepa

5X20X10
bezhe
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me teksturë tegelash të qepur, me një xhep me zinxhir e disa hapje të brendshme dhe me një xhep të jashtëm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë