Portofol me tegela, Parfois

1690L

SKU: 206795_EC

Portofol i vogël me tegela, për karta dhe monedha. Përmasa 12x8x2cm.

s
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol i vogël me tegela, për karta dhe monedha. Përmasa 12x8x2cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë