Portofol me teksturë lëkure Mango

SKU: 17010209

Portofol me zinxhir, me teksturë lëkure krokodili

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol me teksturë lëkure krokodili, mbyllje me zinxhir, me një xhep monedhash dhe disa xhepa kartash. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë