Portofol me teksturë lëkure Mango

SKU: 17050239

Portofol me zinxhir dhe me një kordon dekorues të lidhur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Portofol me teksturë lëkure, mbyllje me zinxhir, me një xhep të jashtëm me zinxhir, me disa xhepa kartash dhe një kordon dekorues të lidhur. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë