Portofol me teksturë reliev Parfois

2790L

SKU: 188539

Portofol që paloset me buton

m
Bezhë
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me teksturë lëkure reliev, që paloset me buton, me disa hapje për mbajtje kartash dhe një xhep me zinxhir.,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë