Portofol me teksturë reliev Parfois

SKU: 185025

Portofol me disa xhepa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Portofol me zinxhir, me disa xhepa të brendshëm dhe një xhep të jashtëm me buton. Dizajn me teksturë reliev. 60% Poliester, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë