Portofol me thurje, Carpisa

1100L

SKU: PDA57902442

Portofol me thurje në pjesën e jashtme dhe me dy tonalitete, mbyllje me buton

Blu
E verdhë
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me thurje në pjesën e jashtme dhe me dy tonalitete, mbyllje me buton, me përmasa 3x14x11cm. 100% Polipropilen

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë