Portofol me thurje Parfois

1790L

SKU: 188158

Portofol me thurje me logo

s
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol me thurje me logo dhe mbërthim me zinxhir të sipërm. 40% Poliuretan, 60% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë